wynajem rozdrabniacza, przesiewacza, kruszarki

Kruszenie gruzu

Oferujemy naszym klientom profesjonalną usługę jaką jest kruszenie gruzu. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem na wynajem, który pozwala na pracę w miejscu wyznaczonym przez klienta. Docieramy do nawet trudno dostępnych miejsc, takich jak nieutwardzone i błotniste grunty.

Kruszenie gruzu na wybranym terenie

Kruszenie gruzu obejmuje kruszenie elementów o charakterze betonowym, betonowo-ceglanym, a także asfaltu. Możemy otrzymać kruszywo o różnej frakcji. Dzięki temu, że docieramy na wyznaczone miejsce, w którym składowany jest gruz, koszt jego kruszenia jest ekonomiczny. Wynika to z pomniejszenia kosztów procesu o koszty transportu. Ponadto nasza mobilna kruszarka na wynajem posiada własny napęd, dlatego jest niezależne od zasilania sieciowego i może pracować nawet na budowach bez podłączonej energii elektrycznej. Cały proces jest przyjazny dla środowiska naturalnego.

Usługę jaką jest kruszenie gruzu możesz powierzyć doświadczonym operatorom, dzięki czemu masz pewność, że praca przebiegnie bez przeszkód. Oferujemy korzystne ceny i krótkie terminy realizacji kruszenia gruzu.

Kruszenie gruzu – cennik

Cena usług kruszenia gruzu zależna jest od wielu czynników takich jak: lokalizacja zlecenia, ilość ton do przekruszenia, rodzaj materiału do przekruszenia, powierzony zakres prac tzn. czy wynajmowana jest sama kruszarka czy kompleksowa usługa, załadunek, kruszenie, hałdowanie. Ceny wahają się o 6 do 15 zł/tonę.

Jak wygląda proces kruszenia gruzu?

Po uzgodnieniu wszystkich szczegółów z klientem, organizujemy przerzut sprzętu własnym transportem niskopodwoziowym w określonym terminie. Operator koparki ładuje materiał do przekruszenia do kosza zasypowego kruszarki. Za pomocą wibracji materiał przesuwa się do wnętrza szczęki kruszącej gdzie zostaje rozdrobniony. Materiał przenośnikiem taśmowym transportowany jest przez separator magnetyczny dzięki któremu z gruzu separowane są elementy ferromagnetczne, pozostałe kruszywo transportowane jest na pryzmę z gotowym materiałem.

Jak wynająć kruszarkę?

Maszyny można wynająć wysyłając do nas maila lub za pomocą rozmowy telefonicznej.

Wynajmujemy maszyny klientowi, który działa sam lub świadczymy kompleksową usługę.

kruszenie gruzu